Sera Professional Crystal Clear na 360 l

239 Kč
Dostupnost: skladem - méně než 5 ks
Výrobce: Sera
Katalogové číslo: 1944511
Téměř každý akvarista nebo majitel jezírka problém zná: zakalená voda není jen nevzhledná, nýbrž může také ovlivnit hodnoty vody. Proto je zásadní co nejrychleji dosáhnout normálního stavu. Sera má v sortimentu nové výkonné filtrační médium, které účinně zákaly odstraní: Sera crystal Clear Professional. Díky inovativní patentované 3D-struktuře vláken odstraní filtrační balónky zákaly od 10 µm (např. plovoucí řasy, kal) v krátké době. Stabilní struktura umožňuje vícenásobné propláchnutí - pro dlouhodobě průzračnou vodu.

Sera Crystal Clear Professional je vhodný pro všechny druhy filtrů a k použití jak ve sladkovodních tak mořských akváriích a rovněž v zahradních jezírkách. Na rozdíl od běžné filtrační vaty je výrobek tvarově stabilní a lze ho vícekrát vyprat. Po vyprání je z 80% ihned použitelný a je tedy šetrný k přírodnímu prostředí jakož šetří i vaši kapsu. V kombinaci se sera siporax Professional, biologickým filtračním médiem firmy Sera, maximalizuje výkon každého běžného filtru.

Návod k použití: Dejte jednu kouli na každých 30 litrů volně do komorya filtru. Pro optimální účinnost vyměňte 20% ři každém čištění filtru. Maximální účinnost dosáhnete při kombinaci s UV-C lampou a/nebo s vysrážecím činidlem (např. Sera Phosvec Clear)

Balení: 12 ks
Určeno pro: 360 l vody

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin