Sera Professional Siporax 15 mm 500 ml

209 Kč
Dostupnost: expedice do 7 dní
Výrobce: Sera
Katalogové číslo: 198471
Sera Siporax je biologické filtrační médium pro všechny vnitřní, vnější a fontánové filtrační systémy v akváriích i zahradních jezírcích. 1 litr filtračního média Sera Siporax nabízí tolik plochy pro usazení čistících bakterií jako např. 34 litrů keramického filtračního materiálu. 1 litr filtračního média Sera Siporax tak zajistí více než 200 litrů křišťálové a biologicky čisté akvarijní vody.
Sera Siporax se výtečně hodí i do malých filtrů. Použijte Sera Biofibres (zelená syntetická vata) a Sera filtrační vatu jako předfiltrační média, předejdete tím zanesení hrubými nečistotami.
Sera Siporax nabízí anaerobním bakteriím extrémně vysoký podíl otevřených pórovitých struktur. Tím je umožněno ideální zásobování bakterií živinami a nepatrným množstvím čerstvé vody.
Uvnitř pórovitých struktur panují podmínky chudé na kyslík, čímž jsou bakterie podněcovány ke štěpení nitrátu, aby získaly dostatek kyslíku. Výsledkem nepřetržitého odbourávání nitrátu je akvarijní voda s jen velmi nízkým obsahem nitrátů.

Hrubost: 15 mm
Objem: 500 ml

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin