Jedeme dál, ale přepravci jsou přetíženi. Nenechávejte tedy nákup na poslední chvíli a počítejte s možným prodloužením doby přepravy.

Hagen Le Salon Essentials Kartáč s drátky velký

179 Kč
Dostupnost: skladem - méně než 5 ks
Výrobce: Hagen
Katalogové číslo: 48104-91202
Hagen Le Salon Essentials je řada výrobků různých stylů a velikostí sloužících k péči o zvířata. Součástí řady jsou kartáče, hřebeny a jiné potřeby sloužící ke zkrášlení Vašich miláčků.

Zejména srst s hustou podsadou potřebuje pravidelné kartáčování, aby byly odstraněny přebytečné chlupy. Kartáč s drátky zamezuje vzniku zacuchaných chomáčů chlupů a účinnost kartáčování je maximální díky flexibilním hrotům kartáče.

Pravidelné česání zvířete je doporučeno pro zajištění zdravé a bezproblémové srsti. Doba a frekvence česání by se měla zvýšit během línání a zvláštní péči je třeba věnovat oblasti mezi ušima, hřbetu a vnitřním stranám nohou.

Návod k použití: Vykartáčujte srst. Krátkými a jemnými tahy odstraníte odumřelé chlupy. Zejména srst s hustou podsadou potřebuje pravidelné kartáčování, aby byly odstraněny přebytečné chlupy. Poznámka: Tento typ kartáče nepoužívejte na plemena se šňůrovitou srstí.

Doprava zdarma

uloženka již od 899 Kč
 

1300+

Výdejních míst
 

734 267 700

podpora každý pracovní den od 8 do 15 hodin